MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9018315
nr 901 8315
Byrå
Mahogny, 1800-tal, längd: 102 cm, djup: 45 cm, höjd: 94 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:28:00
30/6 08:48:45
30/6 11:38:28